606 667 066
New reservation: Lesson
January 2020
  • 1. week
  • 2. week
  • 3. week
  • 4. week
  • 5. week
27.1. 2020
2.2. 2020
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Mon 27.1.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondiční
  • Tue 28.1.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondiční
  • Wed 29.1.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondiční
  • Thu 30.1.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondiční
  • Fri 31.1.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondiční
  • Sat 1.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondiční
  • Sun 2.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondiční
Book
9:00
10:00
Pilates - mírně pokročilí - Zdenka Hoffmanová
Pohybové aktivity
29 / 29
free places
CZK119.00
Book
10:05
11:00
SM-Systém - začátečníci - Zdenka Hoffmanová
Pohybové aktivity
2 / 12
free places
CZK129.00 /1 pers.
Book
11:05
12:00
SM-Systém - začátečníci - Zdenka Hoffmanová
Pohybové aktivity
4 / 12
free places
CZK129.00 /1 pers.
Book
17:00
18:00
Power Pilates - mírně pokročilí - Ing. Veronika Špinková, Dis.
Pohybové aktivity
27 / 29
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
18:00
19:00
Power Jóga - Ing. Veronika Śpinková, Dis.
Pohybové aktivity
26 / 29
free places
CZK119.00
Book
19:00
20:00
Problémové zóny - mírně pokročilí - Mgr. Veronika Šindelářová
Pohybové aktivity
0 / 36
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
17:35
18:30
Spinning - Hanka Müller
Spinning
11 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
19:00
19:55
Spinning - Vladimír Landa
Spinning
24 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
8:30
9:20
H.E.A.T. - Robert Štefan
H.E.A.T.
16 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
17:00
17:50
H.E.A.T. - Robert Štefan
H.E.A.T.
9 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
18:00
18:50
H.E.A.T. - Romana Ripper
H.E.A.T.
5 / 28
free places
CZK149.00
Book
19:00
19:50
H.E.A.T. - Zdeněk Kotva
H.E.A.T.
26 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
8:00
9:00
Tabata - Honza Kolář
Kondiční program
12 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
17:15
18:15
Core - Marko
Kondiční program
10 / 16
free places
CZK149.00
Book
18:15
19:15
FKT - Lukáš Pohůnek
Kondiční program
11 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
7:00
8:00
Power Jóga - Ing. Veronika Śpinková, Dis.
Pohybové aktivity
26 / 29
free places
CZK119.00
Book
9:00
10:00
Balóny - Michaela Havlíčková Černá
Pohybové aktivity
26 / 29
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
10:00
11:00
Fit Pain Free - Lenka Jarošová
Pohybové aktivity
16 / 22
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
17:00
18:00
Balóny - Michaela Havlíčková Černá
Pohybové aktivity
20 / 29
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
18:00
19:00
Problémové zóny - mírně pokročilí - Ing. Anna Musilová
Pohybové aktivity
31 / 36
free places
CZK119.00
Book
19:00
20:00
Fitbox - Ing. Anna Musilová
Pohybové aktivity
27 / 29
free places
CZK119.00
Book
20:00
21:00
Zumba - začátečníci - Tereza Fárová
Pohybové aktivity
28 / 29
free places
CZK119.00
Book
17:35
18:30
Spinning - Pavla Křížková
Spinning
25 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
19:00
19:55
Spinning - Petr Kudláček
Spinning
7 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
8:00
8:50
H.E.A.T. - Jana Nohavicová
H.E.A.T.
21 / 28
free places
CZK149.00
Book
17:00
17:50
H.E.A.T. - Honza Kolář
H.E.A.T.
0 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
18:00
18:50
H.E.A.T. - Honza Kolář
H.E.A.T.
2 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
19:00
19:50
H.E.A.T. - Mira Košťálková
H.E.A.T.
7 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
9:00
10:00
FKT - Honza Kolář
Kondiční program
14 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
17:15
18:15
FKT - Matěj Pertlík
Kondiční program
4 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
18:15
19:15
Cardio FKT - Mgr. Veronika Šindelářová
Kondiční program
12 / 16
free places
CZK149.00
Book
19:15
20:15
TRX - Zdeněk Kotva
Kondiční program
12 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
8:00
9:00
Body - Michaela Havlíčková Černá
Pohybové aktivity
22 / 22
free places
CZK119.00
Book
9:00
10:00
Pilates - začátečníci - Katka Urbánková
Pohybové aktivity
29 / 29
free places
CZK119.00
Book
18:00
19:00
Power Vinyása Jóga - mírně pokročilí - Lenka Švamberková
Pohybové aktivity
26 / 29
free places
CZK119.00
Book
19:00
20:00
Problémové zóny - mírně pokročilí - Helena Turynová
Pohybové aktivity
31 / 36
free places
CZK119.00
Book
17:35
18:30
Spinning - Josef Svoboda
Spinning
22 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
18:40
19:35
Spinning - Josef Svoboda
Spinning
22 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
8:30
9:20
H.E.A.T. - Zdeněk Kotva
H.E.A.T.
26 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
17:00
17:50
H.E.A.T. - Romana Ripper
H.E.A.T.
19 / 28
free places
CZK149.00
Book
18:00
18:50
H.E.A.T. - Jana Nohavicová
H.E.A.T.
18 / 28
free places
CZK149.00
Book
19:30
20:20
H.E.A.T. - Honza Kolář
H.E.A.T.
12 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
8:00
9:00
FKT - Karel Hromas
Kondiční program
16 / 16
free places
CZK149.00
Book
17:15
18:15
FKT - Honza Kolář
Kondiční program
1 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
18:15
19:15
Tabata - Honza Kolář
Kondiční program
9 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
8:00
9:00
Vinyása Jóga mírně pokročilí - Lenka Švamberková
Pohybové aktivity
28 / 29
free places
CZK119.00
Book
10:00
11:00
Pilates - začátečníci - Markéta Léblová
Pohybové aktivity
28 / 29
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
17:00
18:00
Pilates - mírně pokročilí - Ing. Veronika Śpinková, Dis.
Pohybové aktivity
29 / 29
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
17:35
18:40
Spinning - Hanka Müller
Spinning
21 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
8:30
9:20
H.E.A.T. - Robert Štefan
H.E.A.T.
25 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
17:00
17:50
H.E.A.T. - střídání lektorů
H.E.A.T.
16 / 28
free places
CZK149.00
Book
8:00
9:00
TRX - Honza Kolář
Kondiční program
16 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
16:30
17:30
FKT - Matěj Pertlík
Kondiční program
0 / 16
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
10:00
11:00
HIIT - Romana Ripper
Pohybové aktivity
34 / 36
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
9:00
9:55
Spinning - Pavla Křížková
Spinning
23 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
9:00
9:50
H.E.A.T. - Romana Ripper
H.E.A.T.
15 / 28
free places
CZK149.00
Book
10:00
11:00
FKT - Jan Jindra
Kondiční program
3 / 16
free places
CZK149.00
Book
16:30
17:30
Pilates - mírně pokročilí - Ing. Veronika Śpinková, Dis.
Pohybové aktivity
29 / 29
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
17:30
18:30
Problémové zóny - pokročilí - Helena Turynová
Pohybové aktivity
35 / 36
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
18:30
19:30
Jemná Jóga - Šárka Vosyková
Pohybové aktivity
28 / 29
free places
CZK119.00
Book
10:00
11:05
Spinning - Hanka Müller
Spinning
23 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
18:00
18:55
Spinning - Barbora Šimečková
Spinning
25 / 25
free places
CZK119.00 /1 pers.
Book
8:30
9:20
H.E.A.T. - Robert Štefan
H.E.A.T.
14 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
9:30
10:20
H.E.A.T. - Robert Štefan
H.E.A.T.
23 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
17:00
17:50
H.E.A.T. - Honza Kolář
H.E.A.T.
13 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
18:00
18:50
H.E.A.T. - Honza Kolář
H.E.A.T.
21 / 28
free places
CZK149.00 /1 pers.
Book
9:00
10:00
FKT - Jan Jindra
Kondiční program
0 / 16
free places
CZK149.00
Filters:
  • Activity 29
  • Halls 4
  • Lectors / Trainers 44
Show Hide