606 667 066
News and announcements

Memoriál I.F.: 119881 Kč

16 February 2023

Dovolte nám prosím, abychom touto cestou upřímně poděkovali všem zúčastněným 1. ročníku Memoriálu Ivy Farářové. Nejen těm, kteří si ten den přišli zacvičit, ale i těm, kteří poslali jakýkoliv finanční příspěvek.

Společně jsme vybrali neuvěřitelnou částku 119.881 Kč. Tyto prostředky byly následně poukázány na bankovní účet Nadačnímu Fondu Pink Bubble, který je následně odeslal rodině malého Lukáška. Z větší části vybraných peněz byly rodině uhrazeny náklady na bydlení a zbytek peněz rodina využije na náklady spojené s léčbou. Děkujeme rovněž všem lektorům, kteří cvičili bez nároku na honorář a šířili kolem sebe pozitivní energii. Byla radost si společně s nimi zacvičit.
Děkujeme také celému organizačnímu týmu, dodavatelům občerstvení, projekčních a zvukových technologií a v neposlední řadě majitelům společnosti Domyno Sport.
1. ročník Memoriálu Ivy Farářové, byl plný emocí, slz, smíchu ale především radosti z pohybu a to je přesně to, za co by Ivča byla šťastná. Společně jsme se zapotili a především pomohli druhým. Už nyní se těšíme na další ročník.
Více informací o memoriálu, Ivě a fotografie naleznete na >>https://www.domyno.cz/memorial/

OZNÁMENÍ

12 March 2020

Ve svém osobním profilu, který je veden v elektronické formě na straně provozovatele, má klient přehled o stavu svého depozitu (finančních prostředcích), o realizovaných/nerealizovaných a rezervovaných lekcích, o členství v zákaznických skupinách a o osobních údajích, které poskytuje provozovateli. Depozit je možné si na kartu zakoupit buď na recepci Domyno Wellness, nebo Domyno Sportovní Akademie. Platba je možná bankovní kartou, v hotovosti či fakturou na základě některého z benefitních programů zaměstnavatele klienta. Depozit se ihned zobrazí v osobním profilu klienta. Každý kdo chce využívat možnosti rezervace, musí mít na své kartě minimální výši depositu v hodnotě 179 Kč (platí i pro držitele karty Multisport). Tato jistina slouží výhradně pro případný stornopoplatek, pokud klient zruší svou hodinu méně než 6 hodin před jejím začátkem, nebo v případě, že se na hodinu nedostaví. V případě solária musí mít deposit ve výši rezervovaných minut. Platnost depositu je omezena. Po jeho expiraci je neaktivní deposit zrušen. Nevyčerpaný deposit není možné proplatit. Provozovatel není povinen poskytnout opětovné nabití nevyčerpaných peněz. Zakoupením depositu a jeho dobitím klient vyjadřuje s touto skutečností dobrovolný souhlas. O expiraci depositu je klient upozorněn automaticky zaslaným emailem se čtrnáctidenním předstihem. Deposit je rovněž možné dobít prostřednictvím internetu. I v takovém případě dojde k prodloužení platnosti depositu. Minimální částka pro dobití depositu přes internet je 500 Kč. (službu zajišťuje GoPay)