261 341 811
Nová rezervace: Lekce
únor 2018
19.2. 2018
25.2. 2018
7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00
  • po 19.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondice
  • út 20.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondice
  • st 21.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondice
  • čt 22.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondice
  • 23.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondice
  • so 24.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondice
  • ne 25.2.
    • Aktivity
    • Spinning
    • H.E.A.T.
    • Kondice
Rezervovat
9:00
10:00
Pilates - začátečníci - Bc. Lucie Beňová
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
10:10
11:00
SM-Systém - začátečníci - Zdenka Hoffmanová
Pohybové aktivity
1 / 12
volných míst
129 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
18:00
Pilates - mírně pokročilí - Ing. Veronika Śpinková, Dis.
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
19:00
Jemná yoga - Šárka Vosyková
Pohybové aktivity
27 / 29
volných míst
119 Kč
Rezervovat
19:00
20:00
Problémové zóny - mírně pokročilí - Bc. Veronika Šindelářová
Pohybové aktivity
33 / 36
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
20:00
21:00
Piloxing - začátečníci - Petra Němcová
Pohybové aktivity
35 / 36
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
7:00
7:55
Spinning - Martin Šimák
Spining
20 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
17:35
18:30
Spinning - Hanka Müller
Spining
19 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
18:40
19:35
Spinning - Bára Hubatková
Spining
24 / 25
volných míst
119 Kč
Rezervovat
8:30
9:20
H.E.A.T - Robert Štefan
H.E.A.T.
25 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
17:50
H.E.A.T - Robert Štefan
H.E.A.T.
26 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
18:50
H.E.A.T. - Sáva Vaško
H.E.A.T.
26 / 28
volných míst
149 Kč
Rezervovat
19:00
19:50
H.E.A.T - Zdeněk Kotva
H.E.A.T.
25 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
8:00
9:00
Tabata - Honza Kolář
Kondiční program
13 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:15
18:15
Core - Bc. Veronika Šindelářová
Kondiční program
10 / 16
volných míst
149 Kč
Rezervovat
18:15
19:15
TRX - Lukáš Pohůnek
Kondiční program
15 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
19:15
20:15
FKT - Lukáš Pohůnek
Kondiční program
11 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
8:00
9:00
Power Vinyása Yoga - začátečníci - Irena Grassow
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč
Rezervovat
9:00
10:00
Balóny - Michaela Havlíčková Černá
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
18:00
Balóny - Michaela Havlíčková Černá
Pohybové aktivity
27 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
19:00
Břicho Expres - Ing. Anna Musilová
Pohybové aktivity
35 / 36
volných míst
119 Kč
Rezervovat
19:00
20:00
Pound - rytmické posilování - Ing. Anna Musilová
Pohybové aktivity
28 / 29
volných míst
119 Kč
Rezervovat
20:00
21:00
Fitbox - Beáta Kubálková
Pohybové aktivity
28 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
17:35
18:30
Spinning - Pavla Křížková
Spining
25 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
19:00
19:55
Spinning - Petr Kudláček
Spining
24 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
8:00
8:50
H.E.A.T - Honza Kolář
H.E.A.T.
21 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
17:50
H.E.A.T - Honza Kolář
H.E.A.T.
11 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
18:50
H.E.A.T - Honza Kolář
H.E.A.T.
13 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
19:00
19:50
H.E.A.T - Mira Košťálková
H.E.A.T.
25 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
9:00
10:00
FKT - Honza Kolář
Kondiční program
14 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:15
18:15
FKT - Matěj Pertlík
Kondiční program
15 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
18:15
19:15
FKT - Bc. Veronika Šindelářová
Kondiční program
16 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
19:15
20:15
TRX - Zdeněk Kotva
Kondiční program
16 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
7:00
8:00
Problémové zóny - mírně pokročilí - Helena Turynová
Pohybové aktivity
36 / 36
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
8:00
9:00
Body - Mgr. Iva Farářová
Pohybové aktivity
22 / 22
volných míst
119 Kč
Rezervovat
9:15
10:15
Pilates - začátečníci - Bc. Lucie Beňová
Pohybové aktivity
28 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
10:15
11:10
SM-Systém - začátečníci - Zdenka Hoffmanová
Pohybové aktivity
11 / 12
volných míst
129 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
18:00
Jemná yoga - Klára Pavlíková
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
Power Yoga pokročilí - Klára Pavlíková
Pohybové aktivity
28 / 29
volných míst
119 Kč
Rezervovat
19:00
20:00
Problémové zóny - mírně pokročilí - Bc. Veronika Šindelářová
Pohybové aktivity
35 / 36
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
20:00
21:00
Street Dance - Michal Prudil
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč
Rezervovat
7:00
7:55
Spinning - Martin Šimák
Spining
25 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
17:35
18:30
Spinning - Martin Šimák
Spining
25 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
18:40
19:35
Spinning - Barbora Šimečková
Spining
24 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
19:45
20:40
Spinning - Barbora Šimečková
Spining
24 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
8:30
9:20
H.E.A.T - Zdeněk Kotva
H.E.A.T.
27 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
18:00
H.E.A.T - Hanka Slatinská
H.E.A.T.
25 / 28
volných míst
149 Kč
Rezervovat
18:00
19:00
H.E.A.T. - Sáva Vaško
H.E.A.T.
27 / 28
volných míst
149 Kč
Rezervovat
19:15
20:05
H.E.A.T - Honza Kolář
H.E.A.T.
18 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
8:00
9:00
TRX - Bc. Veronika Šindelářová
Kondiční program
16 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:15
18:15
FKT - Honza Kolář
Kondiční program
5 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
18:15
19:15
TRX - Honza Kolář
Kondiční program
12 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
8:00
9:00
Vinyása Yoga - Helena Chotětická
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
18:00
Pilates - mírně pokročilí - Ing. Veronika Śpinková, Dis.
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
17:35
18:40
Spinning - Hanka Müller
Spining
23 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
8:30
9:20
H.E.A.T - Renata Míčová
H.E.A.T.
28 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
17:50
H.E.A.T. - Lucie Pažinová
H.E.A.T.
26 / 28
volných míst
149 Kč
Rezervovat
19:00
19:50
H.E.A.T - Zdeněk Kotva
H.E.A.T.
28 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
8:00
9:00
TRX - Honza Kolář
Kondiční program
15 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
16:30
17:30
FKT - Honza Kolář
Kondiční program
14 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
9:00
10:00
Problémové zóny - mírně pokročilí - Helena Turynová
Pohybové aktivity
28 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
9:00
9:55
Spinning - Pavla Křížková
Spining
25 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
9:00
9:50
H.E.A.T - Zdeněk Kotva
H.E.A.T.
28 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
10:00
11:00
FKT - Matěj Pertlík
Kondiční program
15 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
16:30
17:30
Pilates - mírně pokročilí - Ing. Veronika Śpinková, Dis.
Pohybové aktivity
29 / 29
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
17:30
18:30
Problémové zóny - mírně pokročilí - Helena Turynová
Pohybové aktivity
35 / 36
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
18:30
19:30
Jemná yoga - Šárka Vosyková
Pohybové aktivity
28 / 29
volných míst
119 Kč
Rezervovat
9:30
10:35
Spinning - Hanka Müller
Spining
25 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
18:55
Spinning - Barbora Šimečková
Spining
25 / 25
volných míst
119 Kč /1 os.
Rezervovat
9:00
9:50
H.E.A.T - Robert Štefan
H.E.A.T.
27 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
17:50
H.E.A.T - Robert Štefan
H.E.A.T.
19 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
18:50
H.E.A.T - Robert Štefan
H.E.A.T.
24 / 28
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
16:30
17:30
Cross Training - Matěj Pertlík
Kondiční program
16 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Rezervovat
17:30
18:30
FKT - Lukáš Pohůnek
Kondiční program
16 / 16
volných míst
149 Kč /1 os.
Filtry:
  • Aktivity 26
  • Sály 4
  • Lektoři / Trenéři 37
Zobrazit Skrýt